ابلاغ مدیرعامل جهت کمک به سیل زدگان در کلیه شعب خیریه امدادگران - موسسه خیریه امدادگران عاشورا

ابلاغ مدیرعامل جهت کمک به سیل زدگان در کلیه شعب خیریه امدادگران

اولین نشست مدیر عامل موسسه امدادگران عاشورا با همکاران این موسسه، در اولین روز کاری سال جدید، تشکیل شد.

نصر اله فتحیان ضمن تبریک سال جدید که مقارن با اعیاد مبارک ماه رجب بود، برای تمامی همکاران و خدمتگزاران این موسسه، آرزوی موفقیت و سلامتی نمود.

وی ضمن اظهار اندوه به دلیل حادثه سیل در چند استان میهن اسلامی و گستردگی میزان خرابی ناشی از این حادثه گفت: از خداوند متعال خواستاریم تا به همه هموطنان و سیل زدگان، صبر و استقامت عنایت نماید.

فتحیان ضمن صدور ابلاغیه جهت اقدام همگانی در تمامی شعبات استانی این موسسه برای ایجاد ستاد امدادرسانی به سیل زدگان، افزود: همه ما در مقابل این حادثه بزرگ الهی باید احساس مسئولیت کنیم و دست در دست هم، به هموطن خود کمک نماییم.

مدیرعامل امدادگران عاشورا همچنین خاطر نشان کرد: موسسه امدادگران عاشورا مرکز واقع در تهران نیز، به عنوان  یکی از ستادهای جمع آوری کمک به سیل زدگان، از همین امروز با جدیت بیشتر اقدام به جمع آوری کمک های مردمی می نماید و از تمامی مردم بزرگوار و خیرین محترم می خواهد تا به این امر اهتمام ورزند.

وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: دو موکب امدادگران عاشورا که در اربعین حسینی به زائران خدمت رسانی می کردند، برای کمک به مردم سیل زده در خوزستان دایر می شوند و تمامی شعبات استانی و شهرستانی امدادگران کمک های خود را به آن موکب انتقال داده تا از آن پایگاه با هماهنگی های لازم، در بین هموطنان توزیع شود.

در پایان همین جلسه هریک از همکاران نیز، کمک های نقدی خود را جهت یاری به سیل زدگان کشور به حسابی که توسط موسسه به این منظور اختصاص داده شده است، واریز نمودند.

مطالب مرتبط