بیست و پنجمین جلسه هیات امناء موسسه خیریه امدادگران عاشورا - موسسه خیریه امدادگران عاشورا

بیست و پنجمین جلسه هیات امناء موسسه خیریه امدادگران عاشورا

بیست و پنجمین جلسه هیات امناء موسسه خیریه امدادگران عاشورا صبح روز دهم اسفندماه در محل موسسه، در حضور جمعی از مسئولین حوزه سلامت و بهداشت، مدیران عامل شعب استانی برگزار شد.

نصرالله فتحیان مدیرعامل موسسه خیریه امدادگران در ابتدا گزارشی از عملکرد یکساله این موسسه بیان نمود. سپس هر یک از معاونین فرهنگی، مددکاری، مالی و اداری در خصوص اهم اقدامات خود، توضیحاتی دادند.

 مدیرعامل موسسه خیریه امدادگران عاشورا در ادامه نیز، در خصوص ساختمان و قسمت های کاربردی مختلف آن مطالبی را ارائه کرد و سپس با تصویب نظر رئیس هیات امناء و دیگر اعضاء، دو نفر از اعضاء هیات امدادگران به عنوان عضو هیات امناء یک نفر دیگر نیز به عنوان عضو هیات مدیره انتخاب شدند.

 دکتر شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در ادامه این جلسه اظهار کرد: نام این موسسه بسیار مبارک است و همه ما باید بکوشیم تا فرهنگ عاشورایی را در سطح کشور گسترش دهیم.

 دکتر جمشیدی عضو هیئت امنا این خیریه گفت: سال ۹۸ یکی از سال های سختی است که همه ما باید جهت خدمت به بیماران و نیازمندان، دست در دست هم دهیم و برنامه ریزی جدی انجام دهیم.

 سردار حسین سلامی یکی دیگر از اعضای هیئت امنا ضمن تشکر از اقدامات انجام شده گفت: باید کار فرهنگی قوی در خصوص شناساندن این موسسه در سطح وسیع کشور و جمع آوری کمک های گسترده مردم انجام گیرد تا فرهنگ خیرخواهی رواج یابد.

 در ادامه چند تن از مدیران شعب استانی نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص پیشرفت عملکرد و ارائه خدمات بهتر، بیان کردند.

 

مطالب مرتبط