هم اندیشی مدیران شعب امدادگران در جلسه شورای معاونین

جلسه شورای معاونین موسسه خیریه امدادگران عاشورا با حضور مدیران عامل شعب البرز،زنجان و گیلان برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار موسسه امدادگران عاشورا دکتر یعقوبی معاون مددکاری خیریه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد ۸ ماهه معاونت مددکاری گفت : تمامی بیماران نیازمند که شرایط دریافت خدمات دارویی را داشته باشند،توسط مددکاری این موسسه مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

وی اظهار کرد : حضور متخصص سرطان شناسی در واحد مددکاری به منظور ارائه خدمات بهتر به مراجعین از دیگر فعالیت هایی است که در حال انجام می باشد.

رویی زاده معاون امور استان ها نیز ضمن عرض خیر مقدم به مدیرعامل این سه شعبه از موسسه امدادگران عاشورا گزارشی از عملکرد ۶ ماهه شعب استانی را ارائه کرد و گفت : نقش بازدید ها و نظارت های استانی از سوی معاونت امور استان ها که برخی از آن ها با همراهی نصرالله فتحیان مدیرعامل موسسه انجام شده است در پیشرفت عملکرد و ارائه خدمات بهتر در شعب استانی به خوبی نمایان است.

دکتر شریف اعلم مدیرعامل شعبه البرز با اشاره به بحران های پیش رو و لزوم انجام راهکار مناسب در راستای رفع این مشکل بیان کرد : امروز اگر بتوانیم به یک مددجو رسیدگی کنیم ، نسبت به سال های قبل ارزش و ثواب بیشتری دارد.

دکتر محرمی مدیر عامل شعبه زنجان نیز در ادامه این جلسه ضمن گزارشی از خدمات این شعبه اظهار کرد: حضور موسسه امدادگران عاشورا در نمایشگاه بین المللی کاسپین و انجام برنامه های فرهنگی و تبلیغاتی در جهت معرفی موسسه به عنوان یکی از سازمان های مردم نهاد در زنجان از جمله فعالیت هایی بود که در سال جاری انجام شد و با استقبال بی نظیری از سوی مسئولین و مردم روبرو شد.

همچنین در پایان دکتر صدر مدیرعامل گیلان افزود : همه همکاران در این موسسه باید همواره در راستای برنامه ریزی و حرکت از درمان به سمت پیشگیری قدم بردارند و به این امر اهتمام ورزند.

مطالب مرتبط