هشتمین سفر استانی موسسه خیریه امدادگران عاشورا به کرمان، دیار کریمان - موسسه خیریه امدادگران عاشورا

هشتمین سفر استانی موسسه خیریه امدادگران عاشورا به کرمان، دیار کریمان

نصراله فتحیان مدیرعامل موسسه امدادگران عاشورا به همراه عبدالکریم رویی زاده معاون امور استانها و عمار قلعه نویی کارشناس امور استان ها در هشتمین سفر استانی خود در سال 97، از شعبه کرمان بازدید و نظارت به عمل آوردند.

در این سفر فتحیان ضمن بازدید از قسمت های مختلف این موسسه در شهر کرمان و بررسی نحوه عملکرد آنان در راستای ارائه خدمات به مددجویان و بیماران، با اعضاء هیات مدیره آن استان نشست داشت.

علی مرادی مدیرعامل شعبه کرمان در این جلسه که با حضور کلیه اعضاء در محل دفتر ریاست بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) تشکیل شد، گزارش کاملی از عملکرد هشت ماهه موسسه در سال 97 را ارائه نمود. همچنین دیگر حاضران نیز، نظرات و پیشنهادات خود را در راستای معرفی هرچه بهتر موسسه، جذب خیرین و ارائه خدمات بهتر دارویی ودرمانی بیان کردند.

مدیرعامل شعبه مرکز در پایان، ضمن جمع بندی از پیشنهادات و نظرات مطرح شده، از همه حاضران خواست تا با توجه به ظرفیت بالای این استان و وجود خیّرین فراوان و تعاملات مثبت هریک از اعضاء هیات مدیره، نهایت تلاش خود را در جهت ارائه خدمات بهتر به مددجویان تحت پوشش و حضور جدی تر، به کار بندند.

رئیس هیات مدیره موسسه امدادگران عاشورا طی این بازدید، با حجت الاسلام عرب پور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله و سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله در محل ستاد فرماندهی استان، به دیدار و گفت وگو پرداخت.

وی با اشاره به ارائه گزارشی از خدمات و اقدامات موسسه امدادگران عاشورا و معرفی کادر اجرایی و اعضاء هیات مدیره شعبه کرمان، از آنان جهت عضویت در این موسسه و همکاری در راستای برنامه های حوزه محرومیت زدایی، دعوت به عمل آورد.

فتحیان در ادامه، با دکتر رشیدی نژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی کرمان و جمعی از معاونین و پزشکان حاضر در دوران دفاع مقدس، نشست صمیمانه ای داشت و در همین جلسه دکتر صحبتی، به عنوان نماینده بهداری رزمی در دانشگاه علوم پزشکی کرمان جهت همکاری و پیگیری های مستمر، معرفی گردید.

در حاشیه این بازدید، مدیرعامل موسسه امدادگران عاشورا مرکز به همراه مرادی مدیرعامل شعبه کرمان، از دو مددجوی تحت پوشش این موسسه عیادت کرده و ضمن اهداء هدایای نقدی، از نزدیک شاهد روند بیماری و درمان آنان قرار گرفتند.

دیدار و گفت وگو با خانواده شهید شمسی از شهدای هشت سال دفاع مقدس و تجدید میثاق و تجلیل از مقام شامخ شهدا، از دیگر اقدامات انجام شده در هشتمین سفر استانی مدیرعامل و هیات همراه بود.

 

مطالب مرتبط