برنامه نظارتی خیریه از استان های آذربایجان شرقی و غربی - موسسه خیریه امدادگران عاشورا

برنامه نظارتی خیریه از استان های آذربایجان شرقی و غربی

در ادامه برنامه های نظارتی سال 98 ، نصراله فتحیان مدیرعامل موسسه خیریه امدادگران عاشورا در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه 28 لغایت 30 خردادماه سومین و چهارمین سفر استانی را با حضور در استان های آذربایجان شرقی و غربی به انجام رساند. فتحیان به همراه رویی زاده معاون امور استان ها ضمن حضور در جلسات هیات امنا و هیات مدیره شعب موسسه خیریه امدادگران عاشورا در این استان ها از روند خدمات رسانی به مددجویان تحت پوشش این شعب بازدید بعمل آورد.

به گزارش خبرنگار امدادگران عاشورا فتحیان رییس هیات مدیره موسسه خیریه امدادگران عاشورا در بدو ورود به همراه دکتر صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و رییس هیات مدیره شعبه این موسسه در استان ، به دیدار حضرت آیت الله آل هاشم رفتند . فتحیان از امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی برای حضور و تقبل ریاست هیات امنای شعبه این موسسه در تبریز دعوت نمودند. امام جمعه تبریز نیز با اعلام آمادگی و ابراز علاقه ، تشکیل جلسه هیات امنا و آشنایی با اعضای موسسه را خواستار شدند.

بعد از این دیدار ، جلسه هیات مدیره شعبه آذربایجان شرقی در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی تبریز دکتر صومی با حضور فتحیان تشکیل شد و در خصوص موارد مختلف کاری موسسه، برگزاری زمان جلسه هیات امنا، تغییرات احتمالی اعضای هیات مدیره و هیات امنا، منابع موسسه در سال 98 و موضوع زمین و مکان موسسه به بحث و تبادل نظر پرداختند.در حاشیه حضور هیات نظارت ستادی در استان آذربایجان شرقی این هیات ضمن عیادت و سرکشی از دو مددجوی موسسه از بخش های مختلف بیمارستان شهید محلاتی بازدید و از نزدیک با فرآیند خدمت رسانی و درمان بیماران در این بیمارستان آشنا شدند.

پنجشنبه 30 خرداد در محل سالن جلسات بیمارستان شهید عارفیان ارومیه جلسه هیات امنا و هیات مدیره موسسه خیریه امدادگران عاشورای ارومیه با حضور آیت الله قریشی رییس هیات موسس شعبه ارومیه، کریم حاج سالم رییس هیات امنا، دکتر رازقی فام رییس هیات مدیره، دکتر آقازاده رییس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه،  نمایندگانی از کمیته امداد امام خمینی(ره)، شهرداری، شورای شهر و اعضای هیات امنا و هیات مدیره این شعبه تشکیل گردید.

در این جلسه پس از ارایه گزارش عملکرد توسط صابری مدیرعامل موسسه و خیرمقدم رییس هیات مدیره این شعبه ، حضرت آیت الله قریشی در بیاناتی ضمن برشمردن محاسن کار خیر و بیان آیاتی از کلام الله مجید و روایاتی از ایمه معصومین(علیهم السلام) ضمن دعوت مردم به کار خیر و خدمت رسانی به مردم محروم و نیازمند جامعه از همه خیرین و حمایت کنندگان این موسسه تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه فتحیان طی بیاناتی با اشاره به نگاه ویژه مقام معظم رهبری به این خیریه ، خاطراتی از دیدار خود با رهبر معظم انقلاب و ارایه گزارش خیریه به ایشان و تایید معظم له بیان نمود. وی همچنین با تایید عملکرد اقدامات موسسه در این استان توجه و حمایت همه جانبه اعضای هیات امنا و هیات مدیره از مدیرعامل موسسه و پیگیری جهت رفع کمبودهای موجود و افزایش فضای خدمت رسانی موسسه را خواستار شد.برنامه بعدی سفر عیادت از چند مددجوی تحت پوشش بود که به منظور دریافت آخرین وضعیت درمانی آن ها و شیوه ی خدمت رسانی صورت گرفت .در پایان سفر فتحیان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های آقای سجادی مدیرعامل شعبه موسسه در آذربایجان شرقی و آقای صابری مدیرعامل موسسه در شعبه ارومیه ، با هدای لوح سپاس از زحمات و تلاش های آن ها  تقدیر و تشکر کرد .

مطالب مرتبط