از ظرفیت فوتبال برای دعوت به کار خیر استفاده می کنیم «مصاحبه با آقای مهدی تاج» - موسسه خیریه امدادگران عاشورا
منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

از ظرفیت فوتبال برای دعوت به کار خیر استفاده می کنیم «مصاحبه با آقای مهدی تاج»

در حاشیه شانزدهمین مجمع خیرین امدادگران عاشورا مصاحبه ای داشتیم با آقای مهدی تاج، رئیس فدارسیون فوتبال ایران که در ادامه آن را می خوانید

 

نحوه آشنایی و همکاری شما با خیریه امدادگران عاشورا از چه زمانی شروع شد؟

در دوره جنگ با موسسان و مدیران فعلی خیریه امدادگران عاشورا همرزم بودم.همین رفاقت سبب خیر شد و الان در خدمت خیریه هستم، هرچند کمک شایانی نتوانستم انجام بدم ولی هر کمکی که بتوانم از عهده اش بربیایم، در خدمت خیریه هستم.

پیشرفت خیریه امدادگران عاشورا در 16 سال اخیر را چگونه دیدید؟

ارزیابی را مثبت و روبه رشد می دانم، اینکه دوستان کار خیر و نیکوکاری را در این سال ها ترویج داده اند، جز بهترین پیشرفت و دستاورد خیریه است، این امر همان ادامه راه عاشورا است.
همان طور که در قرآن گفته شده که حاجت های مردم پیش شما نعمتی است از طرف خدا، این نعمت ها را آزرده نسازیم. در واقع تامین حاجت های مردم. خود دارای بالاترین مرتبه است و جایگاه بالایی نزد خدا دارد.

 

رابطه بین فوتبال و کارخیر چگونه امکان پذیر است؟

به منظور جذب خیر و نیکوکاران بزرگوار برای کمک به امدادگران عاشورا از ظرفیت فوتبال استفاده می کنیم، به همین منظور به دنبال آن هستیم تا با استفاده از تبلیغات در حین فوتبال بتوانیم مردم را به شرکت در کار خیر تشویق کنیم.دعوت از فوتبالیست ها، تبلیغات دور زمین، از جمله این کارهای تبلیغی است.

آینده خیریه امدادگران را چگونه می بینید؟

در جایی که بحث کارخیر در کنار یکرنگی و دوستی باشد، قطعا آینده روشن و با پیشرفت سرعت خواهد بود. بنده خیلی دلم روشن و ارزیابی ام نسبت به خیریه مثبت است.

مطالب مرتبط