مراسم افتتاحیه مرکز جامع تصویربرداری پزشکی موسسه خیریه امدادگران

در مراسم افتتاح مرکز جامع تصویربرداری امدادگران که عصر امروز در محل ساختمان امدادگران برگزار شد، مهندس بیژن آذیش پیشنهاد ساخت یک بیمارستان مخصوص بیماران مبتلا به سرطان را مطرح کرد و مورد استقبال حاضران قرار گرفت.

همزمان با سالروز میلاد با سعادت پیامبر اکرم «صلوات الله علیه و آله و سلم» و امام جعفر صادق «علیه السلام» مرکز جامع تصویربرداری امدادگران با حضور معاون محترم وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، رئیس هیئت امناء، اعضای هیئت امناء و هیئت مدیره و جمعی دیگر از میهمانان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امدادگران عاشورا، نصرالله فتحیان، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل این مؤسسه، در نشستی که در حاشیه این افتتاحیه صورت گرفت، ضمن تبریک اعیاد ماه مبارک ربیع الاول و خوشامدگویی به میهمانان گفت: بسیار خرسندیم که در این روز مبارک، مرکز جامع تصویربرداری امدادگران را افتتاح می کنیم و ضمن تشکر از خیرینی که تا به اینجا مارا در امر یاری به نیازمندان همراهی کرده اند، امیدواریم در آینده بتوانیم همچون گذشته از یاری و مدد خیّرین گرانقدر بهره مند شویم. وی در ادامه از مهندس آذیش، خیّر دستگاه ها و تجهیزات پزشکی این مرکز بزرگ، جهت اهتمام به امر تکمیل مرکز جامع تصویربرداری، تشکر و قدردانی نمود.

بیژن آذیش در سخنان خود ضمن ابراز خرسندی از راه اندازی این مرکز، تصریح کرد: به لطف خداوند، تجهیز و راه اندازی این مرکز انجام شد و همه ی ما باید بدانیم خداوند نور خود را حفظ می کند، هرچند که تمامی دشمنان راضی نباشند. وی افزود: با توجه به توانایی و انگیزه این مؤسسه خیریه پیشنهاد می کنم به دنبال ساخت یک بیمارستان مخصوص بیماران مبتلا به سرطان باشیم تا بتوانیم خدمات بهتری را ارائه دهیم.

دکتر علی نوبخت حقیقی، نماینده مردم تهران در مجلس همچنین اظهار کرد: با توجه به لزوم امر خدمت رسانی، تنوع بیماری های مختلف به ویژه سرطان در سطح کشور و نیز افزایش میزان خدمتگزاری در سطح جامعه، باید برنامه ریزی دقیقی برای خدمت رسانی هرچه بهتر به نیازمندان صورت گیرد.

دکتر غلامرضا اصغری، معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو نیز در ادامه نشستی که در حاشیه این افتتاحیه صورت گرفت گفت: مجموعه امدادگران که با توسل به حضرت فاطمه زهرا «سلام الله علیها» طی سالیان متمادی کارنامه خوبی در خدمت به نیازمندان از خود به جای گذاشته است، قطعا برکات فراوانی داشته و بیشترین و بهترین تاثیر را در جلب رضایت بیماران نیازمند دارد. وی در ادامه افزود: بنده هم تا جایی که بتوانم به هر شکل حاضر به همکاری هستم.

دکتر سید یحیی صفوی، رئیس هیئت امناء نیز در سخنانی به بیان اهمیت خیرخواهی و یاری به مظلومان و ستم دیدگان پرداخت. وی اظهار کرد: یکی از بهترین اعمال نزد خداوند خدمت به خلق خداست و بهترین خلق خدا محرومان و بیماران هستند. ما تلاش می کنیم خیرین از هر نظر بابت کمکی که به این خیریه می کنند مطمئن باشند و کمک های خیرین را عیناً در همان زمینه ای که مد نظرشان است هزینه می کنیم. به حمدالله همانگونه که در جنگ تحمیلی تمام مردم با تمام توان کمکهای خود را به جبهه ها می فرستادند، امروز نیز مردم ما همواره به فکر یاری به نیازمندان هستند.

در پایان این مراسم، از مهندس محمود آبادی بابت زحماتی که در ساخت پروژه ساختمان امدادگران کشیده اند و نیز مهندس اخوان و مهندس آذیش به عنوان خیرین ویژه  این ساختمان، مراتب تقدیر و تشکر به عمل آمد.

مطالب مرتبط