قدردانی مدیرعامل خیریه از خواهران همکار به مناسبت روز پرستار

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) جلسه قدردانی از خواهرانی که خداوند به آنان توفیق داده تا بخشی از عمرشان را در راه خدمت به بیماران صرف کنند، با حضور مدیرعامل موسسه خیریه امدادگران عاشورا ، جمعی از خواهران و معاونین این موسسه تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار موسسه امدادگران عاشورا، نصراله فتحیان مدیرعامل این موسسه ضمن تبریک میلاد قهرمان کربلا و مظهر عفت و تقوا گفت: حضور موثر و نقش ارزشمند این قشر از جامعه در دوران دفاع مقدس و نیز بعد از آن در دفاع از حرمین شریفین بر هیچ کس پوشیده نیست و این افتخار بزرگی برای تمامی پرستاران است که به دستور امام خمینی (ره) این روز، به عنوان روز پرستار نامگذاری شده است.

وی افزود: در طول زمان جنگ نیز، بخش بزرگی از وظایف بهداری جنگ، بر دوش پرستاران بود و افزون بر مراقبت از بیماران، دیگر خدمات بهداشتی، مدیریتی و فرماندهی نیز بر عهده آنان بود.

فتحیان با اشاره به وظیفه تمامی خدمتگزاران این موسسه خاطر نشان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) کسانی که به خیریه ها مراجعه می کنند، رسول و فرستاده خدا هستند و باید با کرامت با آن ها برخورد شود تا خداوند نیز ، از همه ی ما راضی  باشد.

مدیرعامل امدادگران عاشورا همچنین تصریح کرد: نام امدادگران عاشورا نیز به این دلیل انتخاب شده که همان افرادی که در دوران دفاع مقدس به فرمان امام (ره) لبیک گفتند، به عشق خدمت به محرومین و نیازمندان، دیگر بار، گرد هم آمدند و این هیئت و خیریه را تشکیل دادند.

در پایان این مراسم نیز، هدیه ای به رسم یادبود و قدردانی از تلاش های ارزشمند همکاران، به آنان اهداء شد.

همچنین مدیرعامل این موسسه طی پیامی، این روز را به کلیه همکاران موسسه امدادگران عاشورا در سراسر کشور تبریک گفت و از خداوند متعال برای آنان توفیق روز افزون مسئلت نمود.

مطالب مرتبط