شرکت ملی پست مایل به گسترش فعالیتهای فرهنگی و معنوی خیرخواهانه است - موسسه خیریه امدادگران عاشورا

شرکت ملی پست مایل به گسترش فعالیتهای فرهنگی و معنوی خیرخواهانه است

مدیرعامل شرکت ملی پست و جمعی دیگر از مدیران و معاونین این سازمان، از موسسه خیریه امدادگران عاشورا بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امدادگران عاشورا عصر دیروز 21 آبان ماه، مهندس نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره  و مدیرعامل شرکت ملی پست، جان بزرگی مدیرکل دفتر مدیرعامل، احمدی معاون فنی مدیرعامل،  و حسن زاده سرپرست دفتر روابط عمومی ضمن بازدید از موسسه خیریه امدادگران عاشورا، نشستی با مدیرعامل و معاونین این مؤسسه داشتند.

نصراله فتحیان مدیرعامل موسسه خیریه امدادگران عاشورا در ابتدا ضمن خوشامدگویی به میهمانان گفت: باتوجه به اینکه بیش از 15 سال از تاسیس این موسسه می گذرد، توانسته ایم تا کنون 55 هزار بیمار نیازمند را تحت پوشش قرار داده و خدمات دارویی و درمانی به آنان ارائه دهیم.

وی با اشاره به آمار رو به افزایش تعداد بیماران مبتلا به سرطان و هزینه های سنگین جهت درمان آن افزود: با توجه به اینکه شرکت پست از موسسات خدمتگزار و پرسابقه در امر خدمت رسانی است، می تواند در زمینه ترویج فرهنگ خیرخواهی و ترغیب مردم به این امر، نقش بسزایی را ایفا کند.

سید جمال نحوی معاون فرهنگی و امور خیرین این  موسسه نیز در ادامه خاطر نشان کرد: این موسسه علاوه بر ایجاد بستر مناسب جهت دریافت کمک های خیرین به بیماران نیازمند در نهایت شفافیت مالی، در جهت کمک به امر معنویت درمانی و تقویت روحیه بیماران برای مقابله با بیماری خود، گام های اساسی را برداشته است.

معاون امور فرهنگی تصریح کرد: انجام طرح های مختلف فرهنگی از جمله طرح به جایم زیارت کن و تندیس های خیرخواهی نمونه ای از مجموعه همین اقدامات است که توانسته در روند بهبود بیماری آنان موثر باشد.

مهندس نعمتی مدیرعامل شرکت ملی پست ضمن تقدیر از خدمات ارزنده این موسسه در امر یاری رسانی به بیماران گفت: پست به دلیل ظرفیت و امکانات مناسب و پیشینه ای که در امر خدمت رسانی به مردم جامعه دارد، همواره آمادگی خود را برای ورود به عرصه های فرهنگی و معنوی جهت ترویج فعالیت خیرخواهی و جذب خیرین اعلام می دارد.

در پایان پس از بازدید از بخش های مختلف این موسسه و عضویت هریک از میهمانان، قرار شد تا با تشکیل کمیته مشترک، زمینه همکاری های دو جانبه فراهم و اجرای آن پیگیری شود.

مطالب مرتبط