سخنان مدیر عامل خیریه و مسئول هیات امدادگران عاشورا در مراسم عزاداری ظهر عاشورا - موسسه خیریه امدادگران عاشورا

سخنان مدیر عامل خیریه و مسئول هیات امدادگران عاشورا در مراسم عزاداری ظهر عاشورا

نصرالله فتحیان مدیر عامل خیریه امدادگران عاشورا در مراسم عزاداری ظهر عاشورا که در محل ساختمان امدادگران برگزار شد، ضمن ابراز خرسندی از حضور پرشور عزاداران حسینی، به ارائه گزارشی از عملکرد هیئت و موسسه خیریه امدادگران عاشورا پرداخت.

وی با اشاره به اینکه ۲۲ سال از تاسیس هیئت و ۱۵ سال از تاسیس خیریه امدادگران می گذرد گفت: “تا به امروز با یاری خداوند و کمک بیش از ۱۲ هزار خیّر، بالغ بر ۶۰ هزار بیمار مبتلا به سرطان و بیماری‌های صعب‌العلاج تحت پوشش این خیریه قرار گرفته اند.”

وی یادآور شد: “تمام هزینه های ساخت ساختمان از محل کمک های ۱۱۰ نفر از خیرین موسسه تامین شده است و برای تکمیل و تجهیز بخش های مختلف ساختمان از جمله مرکز جراحی محدود و درمانگاه، به مساعدت خیرین ارجمند نیاز داریم.”

فتحیان همچنین با اشاره به شفافیت مالی موسسه در طول سالهای فعالیت آن گفت: “کمک های خیرین گرامی در همان حوزه ای صرف می شود که ایشان تمایل دارد. همچنین سالانه دو مرحله بازرسی مالی از طرف وزارت اقتصاد از موسسه انجام می شود و به حول و قوه الهی در طول سالیان گذشته موفق شده ایم گزارشهای حسابرسی مطلوب را به نهادهای ذیربط ارائه کنیم. همچنین توفیق داریم گزارش عملکرد هیئت و خیریه را به صورت دوره ای به سمع و نظر مقام معظم رهبری برسانیم و از رهنمودهای ایشان استفاده کنیم.”

مطالب مرتبط