بازدید مدیرعامل خیریه از رزمایش اقتدار بهداری رزم نیروی زمینی سپاه

رزمایش ” اقتدار بهداری نیروی زمینی سپاه ” صبح روز گذشته ۱۴ بهمن ماه با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در ستاد فرماندهی این نیرو در تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار موسسه امدادگران عاشورا، در این رزمایش که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برپا شده بود، نصراله فتحیان مدیرعامل موسسه امدادگران عاشورا به همراه معاون بهداری نیروی زمینی سپاه و جمعی از مدیران این موسسه ضمن حضور در این رزمایش، از نمایشگاه آن نیز، بازدید کرده و از نزدیک شاهد دستاوردهای بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه قرار گرفتند.

حضور بهداری نیروی زمینی سپاه در غرب، شمال، شمال شرق و دیگر بخش های کشور و ارائه گزارش عملکرد و روند فعالیت این نهادها برای بازدید کنندگان، از دیگر اقداماتی بود که در حاشیه این نمایشگاه انجام شد.

همچنین به منظور ارائه توانمندی بهداری در رزم نیروی زمینی، آخرین دستاوردهای بومی و تولیدی بهداری رزمی مانند مجهزترین بیمارستان صحرایی ۶۴ تختخوابه دارای اتاق عمل، ام آر آی، سی تی اسکن و آزمایشگاه، سامانه جراحی تاکتیکی سیار، اتوبوس دندانپزشکی و اورژانس سیار و …. از استان های اصفهان، کرمانشاه، کرمان و خراسان رضوی جهت امدادرسانی به مجروحان و صدمه دیدگان، به نمایش درآمد.

مطالب مرتبط