ابلاغ سلام رهبری به خیرین امدادگران عاشورا «سخنرانی دکتر رحیم صفوی در مجمع شانزدهم» - موسسه خیریه امدادگران عاشورا
منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

ابلاغ سلام رهبری به خیرین امدادگران عاشورا «سخنرانی دکتر رحیم صفوی در مجمع شانزدهم»

یحیی رحیم صفوی در شانزدهمین مجمع خیرین مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا : کاری که برای خدا و خدمت به خلق خدا باشد، هیچگاه فراموش نمی‌شود.

به گزارش امدادگران عاشورا، صفوی ادامه داد: اگر چرخه ی بیماری و فقر روی یکدیگر تنظیم بشود، مشکلات این چرخه زندگی ها را از هم می پاشد.

بر اساس آمارها سالانه 112 هزار نفر به سرطان دچار می شوند، خیریه امداگران عاشورا برای خدمت به این بیماران در راه رضای خدا گام برمی دارد.

سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی، دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب اسلامی، در این مجمع، با ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب اسلامی به اعضای این خیریه و حاضران در این مجمع یاد آور شد: ایران اسلامی نسبت به کشورهای همسایه خود پیشرفته ‌تر است و این پیشرفت‌ها طی ۴۰ سال اخیر به دست آمده است.

 

وی با بیان اینکه جوانان نقش موثری در پیشرفت‌ها داشته‌اند، گفت: حماسه‌آفرینی جوانان و رزمندگان در دوران دفاع مقدس و پس از آن امنیت کشور را به وجود آورد.

رئیس هیات امنای موسسه خیریه امدادگران عاشورا خاطرنشان کرد: در چهل سال گذشته به دنبال عاقبت به خیری بودم و عاقبت به خیری را در تقوای الهی، جهاد فی سبیل الله و کمک به محرومان دیدم.

صفوی، اظهار داشت: از آنانی که تمکن مالی دارند درخواست داریم تا به محرومان که همواره در خط انقلاب اسلامی بوده‌اند، کمک کنید.

مشاور عالی رهبر معظم انقلاب، در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: کاری که برای خدا و خدمت به خلق خدا باشد، هیچگاه فراموش نمی‌شود و اقدامات موسسه در این راستاست.

 

صفوی در بخش پایانی سخنان خود بیان کرد: هنر ما به عنوان عضوی از امدادگران عاشورا این است که قسمتی از هنر، فکر، مال و توانایی خود را در راه درمان و حمایت از مبتلایان به سرطان در راه رضای خدا خرج کنیم. تا بلکه بتوانیم به پدری مبتلا به سرطان برای چند سال زندگی بیشتر و حضور در خانواده و یا تسکین درد مادری که کودک سرطانی دارد، کمک کنیم.

مطالب مرتبط