بازدید رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از موسسه - موسسه خیریه امدادگران عاشورا

بازدید رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از موسسه

 

دکتر علی نوبخت حقیقی نماینده مجلس دهم و رئیس کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی صبح امروز29 اردیبهشت ماه، از ساختمان جدید موسسه امدادگران عاشورا بازدید کرد.

وی که خود از خیّرین با سابقه موسسه بوده، در جلسه ای که با نصراله فتحیان مدیرعامل موسسه و دیگرمعاونین داشت، اظهار کرد: همه ما باید توجه ویژه ای به قشر بی بضاعت و مخصوصا بیماران داشته باشیم و باید همدیگر را در امر خدمت رسانی، همراهی و همیاری کرده تا این نهال کاشته شده، به بار بنشیند ومردم نیازمند بتوانند از آن استفاده کنند.

دکتر نوبخت با اشاره به منابع تخصیص یافته جهت درمان بیماران مبتلا به سرطان و بیماری های صعب العلاج گفت: با توجه به سوابق ارزشمند واقدامات مثبت این موسسه، باید تلاش کنیم تا آنجا که ممکن است در امر خدمت رسانی به بیماران نیازمند، اهتمام ورزیم.

رئیس کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس همچنین خاطرنشان کرد: بنده مایل هستم که هر چه زودتر این ساختمان تکمیل و تجهیز گردد تا چرخه خدمت رسانی به بیماران تسهیل یابد.

در پایان، دکتر علی نوبخت به همراه مدیر عامل موسسه و دیگر معاونین از بخش های مختلف این ساختمان بازدید کرد و ضمن تشکراز خیرین بزرگوار مختص ساختمان جدید موسسه و آرزوی توفیق و خدمت رسانی هرچه بیشتر برای همکاران، آمادگی خود را برای همکاری و مساعدت های لازم، اظهار نمود.

 

مطالب مرتبط