گزارش سفر استانی مدیرعامل به شعبه خراسان جنوبی در جلسه شورای معاونین

جلسه شورای معاونین موسسه خیریه امدادگران عاشورا صبح امروز ۷ بهمن ماه، با حضور مدیرعامل این موسسه و جمعی از معاونین، در محل موسسه تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امدادگران عاشورا، نصراله فتحیان مدیرعامل این موسسه ضمن ابراز خرسندی از بازدید شعبه خراسان جنوبی، بر نقش موثر اینگونه نظارت ها و بازدید ها در ایجاد انگیزه برای فعالیت بیشتر همکاران شعب استانی تاکید نمود.

عمار قلعه نوئی کارشناس امور استان ها در توضیح این سفر گفت: در ابتدای این سفر استانی، جلسه هیات امناء و هیات مدیره این استان با حضور آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه استان خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، در محل دفتر نمایندگی ولی فقیه، تشکیل شد.

فتحیان پس از شنیدن گزارش عملکرد این شعبه اظهار کرد: جهت پیشرفت در امر خدمت رسانی به مددجویان تحت پوشش و برنامه ریزی مناسب، باید جلسات هیات امناء به صورت منظم و فعال تشکیل شده و براساس دستور جلسه، در مسائل، بحث و تبادل نظر انجام گردد.

وی خاطر نشان کرد: هر یک از شعب استانی باید در همه قسمت ها از جمله نیروی انسانی و کادر فعال، اقدام و در جهت تکمیل آن، تلاش کنند.

کارشناس امور استانها ضمن توضیح درمورد بازدید مدیرعامل از دهکده جشنواره های آموزشی برای کودکان سرطانی و تحت پوشش موسسات خیریه که به همت جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان به صورت رایگان، انجام شده بود، به دیدار ایشان با خانواده شهیدان خاتمی، مددجوی تحت پوشش این شعبه و مسافر سفر زیارت نیابتی نیز، اشاره کرد.

قلعه نوئی در ادامه این گزارش گفت: از دیگر برنامه های مهم این بازدید، تشکیل اولین مجمع خیرین خراسان جنوبی با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شعبه مرکز، دکتر دهقانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بود و در همان جلسه نیز، از خیرین استانی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

رونمائی از دو کتابی که به قلم منصوره سلیمانی یکی از همراهان مددجوی تحت پوشش موسسه خیریه امداگران عاشورا که به نیابت از خیرین، در سال ۹۵ به کربلای معلی مشرف شده بود، از دیگر حاشیه های این مجمع بود. یکی از این کتابها در مورد خاطرات رزمندگان بهداری دفاع مقدس استان خراسان جنوبی بود که با همت دکتر فخر عضو هیات مدیره موسسه و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به چاپ رسید و دیگری با عنوان ” بشارت زیارت ” برگرفته از خاطرات اولین زیارت نیابتی در طرح (به جایم زیارت کن) موسسه خیریه امدادگران عاشورا بود.

نصراله فتحیان پس از آن، با رئیس دانشگاه علوم پزشکی نشست داشت و به همراه ایشان از قسمت های مختلف بیمارستان ایرانمهر بازدید کرد.

مطالب مرتبط