تقدیر از خیرین استانی امدادگران در مجمع شانزدهم - موسسه خیریه امدادگران عاشورا

تقدیر از خیرین استانی امدادگران در مجمع شانزدهم

در شانزدهمین مجمع موسسه خیریه امدادگران عاشورا از تعدادی از خیرین شعب استانی موسسه خیریه امدادگران تقدیر و تشکر به عمل آمد.

*حاج علی رضا ولیان بروجنی از بانیان و خیرین موسسه امدادگران عاشورا شعبه استان چهارمحال و بختیاری می باشند.

او که خود از اعضاء هیات مدیره این شعبه می باشد، به غیر از خدمات فراوان در شهرستان بروجن یک باب منزل مسکونی به متراژ 400 متر مربع را جهت دفتر موسسه  برای خدمت به بیماران مبتلا به سرطان و صعب العلاج آن شهرستان، اهداء نموده اند.

*دکتر صادق ولیان دارای مدرک فوق تخصص ژنتیک از انگلیس است و همانند پدر خود حاج علی رضا ولیان ، قدم در کار خیر نهاده اند.

او  عضو هیات مدیره شعبه بروجن موسسه امدادگران عاشورا است و ضمن کمک های نقدی، هزینه ساخت یک طبقه از ساختمان جدید موسسه در شعبه بروجن استان چهارمحال و بختیاری را تقبل نموده اند.

*دکتر حمید وطن دوست عضو هیات مدیره موسسه امدادگران عاشورا استان آذربایجان غربی می باشند.

دکتر وطن دوست که از متخصصان و جراحان حاذق ارتوپد و رئیس بیمارستان شفا ارومیه است، به منظور راه اندازی شعبه ارومیه یک واحد آپارتمان به این موسسه، اختصاص داده است. همچنین در تامین هزینه نوسازی و تجهیز این ساختمان و ارائه خدمات درمانی رایگان به بیماران تحت پوشش نیز، پیشقدم بوده اند.

*حاج علی رضا یزدان پناه از خیرین شعب استانی بوشهر موسسه امدادگران عاشورا می باشند.

ایشان مدیرعامل شرکت تولید محصولات سلولزی یزدان نخل و عضو هیات مدیره و هیات امناء  موسسه امدادگران عاشورا است و با کمک های خیرخواهانه خود از بدو تاسیس تا کنون، هزینه های جاری اداری و نیروی انسانی موسسه را تامین نموده اند.

*دکتر سیامک واحدی فوق تخصص داخلی قلب، از خیرین شعبه کردستان موسسه امدادگران عاشورا می باشند.

دکتر واحدی ریاست دانشگاه علوم پزشکی کردستان و ریاست هیات مدیره ی این موسسه را برعهده دارند و در تامین هزینه های دارویی برای بیماران تحت پوشش این موسسه فعال بوده و همچنین پیگیر تهیه مکانی برای دفتر موسسه می باشد.

*بختیار ابراهیم زاده از خیرین استان آذربایجان شرقی موسسه امدادگران عاشورا هستند.

وی از خیرین فعال و حامی شعبه آذربایجان شرقی این خیریه می باشد و در سال گذشته یک قطعه باغ در شهرستان مرند به متراژ 2650 متر مربع را به این موسسه، اهداء نموده اند.

مطالب مرتبط