جلسه شورای معاونین با محوریت گزارشات اقدامات اربعین و رونمایی از صندوق صدقات - موسسه خیریه امدادگران عاشورا

جلسه شورای معاونین با محوریت گزارشات اقدامات اربعین و رونمایی از صندوق صدقات

جلسه شورای معاونین موسسه خیریه امدادگران عاشورا صبح روز 13 آبان ماه با حضور مدیرعامل این موسسه و دیگر معاونین، تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امدادگران عاشورا، نصراله فتحیان مدیرعامل این موسسه ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص راهپیمایی عظیم زائرین اربعین حسینی به کربلای معلی گفت: هرکس در این مسیر همراه دیگر زائرین می شود، با چشمان خود، صحنه هایی را می بیند که در شرایط و روزهایی غیر از آن روزها،برای هیچ کس قابل باور نیست.

وی همچنین تصریح کرد: تمامی ساکنین عراق چه در نجف و کربلا و چه در مسیر پیاده روی، با تمام وجود و رضایت قلبی و به همراه خانواده خود، از زائرین اربعین به ویژه ایرانی ها پذیرایی می کردند.

دکتر علی اصغر یعقوبی معاون مددکاری این موسسه که خود در موکب درمانی ستاد اجرائی امام (ره) حضور داشت، افزود: حال و هوای مردم در مراسم پیاده روی اربعین، مانند دوران دفاع مقدس و جبهه بیانگر حس ایثار و از خودگذشتگی بود و مردم با وجود سختی های سفر، گرمی هوا، نبود امکانات کامل رفاهی و ….هیچگونه اعتراض یا کج خلقی نمی کردند.

یعقوبی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه امسال در این موکب درمانی، بیشتر پزشکان متخصص فعالیت می کردند، توانستیم خدمات خوبی را به زائرین ارائه دهیم.

علی تاج الدین نیزکه خود، در یکی از همین موکب های درمانی خدمت می کرد، گفت: با استعانت از خداوند متعال و یاری همه خدمتگزاران، امسال توانستیم طی 8 روز برپایی موکب، به 13 هزار بیمار و زائر اباعبدالله الحسین(ع) خدمت رسانی کنیم.

وی ضمن بیان خاطراتی از روزهای اقامت خود در آن موکب تاکید کرد: امسال با وجود گسترش فضای درمانی موکب جهت تسهیل و تسریع درامر خدمت رسانی، باز هم ما با کمبود فضا روبرو بودیم و تمام نیروها تلاش می کردند تا با مدیریت خود، این مشکل را حل کنند.

در این جلسه حسنی مسئول پشتیبانی امدادگران نیز اشاره کرد: پرچم موسسه خیریه امدادگران عاشورا در طول 4 روز پیاده روی و با همکاری چهار نفر از نجف به کربلا رسید.

در ادامه، هریک از معاونین در مورد مصوبات جلسه گذشته و اقدامات انجام شده، گزارشاتی را ارائه کردند.

 

همچنین در پایان همین جلسه، با حضور مدیرعامل و تمامی معاونین ، از صندوق رومیزی موسسه امدادگران عاشورا رونمایی شد.

این صندوق که در ابعاد رومیزی به شکل زیبایی طراحی شده، جهت استفاده در مکان هایی نظیر: مطب پزشکان، داروخانه ها، میزهای اداری و … بسیار مناسب می باشد.

مطالب مرتبط