گردهمایی رزمندگان بهداری دفاع مقدس در حسینیه امدادگران عاشورا - موسسه خیریه امدادگران عاشورا

گردهمایی رزمندگان بهداری دفاع مقدس در حسینیه امدادگران عاشورا

در آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان و در غروب روز قدس ، رزمندگان بهداری دفاع مقدس در قالب هیئت امدادگران عاشورا  گرد هم آمدند تا یاد و خاطره هشت سال یاری و امداد به رزمندگان اسلام را زنده کنند.

در این گردهمایی بعد از اقامه نماز و صرف افطار ، نصراله فتحیان گزارشی از اقدامات هیئت امدادگران عاشورا در سال گذشته به اعضای این هیئت ارائه نمود.

گزارش فتحیان با یادی از شهید محمد علوی و اورژانسی که به نام آن شهید در منطقه جنگی ، پناه مجروحان دفاع مقدس بود ، آغاز شد . ایشان در ادامه از 3500 شهید بهداری رزمی در طول 8 سال دفاع مقدس یادکرد و اضافه نمود که این هیئت برای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره و تداوم راه این عزیزان تشکیل‌شده است .

ایشان همچنین سلام سردار سلامی را که قرار بود در این جلسه حضور پیدا کنند به اطلاع شرکت‌کنندگان رساند و اضافه نمود که باوجوداینکه هنوز اقدامات ساختمانی بنای جدید خیریه و هیئت امدادگران تکمیل‌نشده است اما از سال گذشته برنامه‌های هیئت به‌صورت مرتب در این حسینیه برگزارشده است . ایشان از هیئت عشاق الزهرا به‌واسطه ارتباطی که با این هیئت پیداکرده و کمک‌هایی که برای برگزاری مراسم داشتند تشکر کرد.

حمایت از 60 هزار مددجو و انواع خدمات دارویی و درمان و ارزاق به آن‌ها و حضور فعال برای کمک  در گرفتاری‌هایی که سطح جامعه پیدا می‌شود ازجمله سیل اخیر از گزارشات ایشان در بخش خیریه امدادگران عاشورا بود که با ذکر عدد و رقم و نحوه‌ی  مدیریت صحیح برای رساندن به دست نیازمندان بود تقدیم حضار شد.

مطالب مرتبط