افتتاح بیست و هفتمین شعبه استانی موسسه خیریه امدادگران عاشورا با بشارت آیه 61 سوره مبارکه انعام - موسسه خیریه امدادگران عاشورا

افتتاح بیست و هفتمین شعبه استانی موسسه خیریه امدادگران عاشورا با بشارت آیه 61 سوره مبارکه انعام

بیست و هفتمین شعبه استانی موسسه خیریه امدادگران عاشورا با حضور حضرت آیت الله یعقوبی امام جمعه بجنورد و نمایندگی ولی فقیه در استان خراسان شمالی و نصراله فتحیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل موسسه خیریه امدادگران عاشورا و مدیران شعبه خراسان شمالی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امدادگران عاشورا ، این مراسم روز چهارشنبه 17 مهرماه 97 در مسجد آل شیخ شهر بجنورد با حضور جمعی از خیرین و جوانان پرشور بجنوردی برگزارشد.

در آیین افتتاح این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم ، رمضانعلی موفق مدیرعامل موسسه خیریه امدادگران عاشورا شعبه خراسان شمالی، گزارشی از مراحل راه اندازی این شعبه در استان و لزوم خدمت رسانی به مردم محروم و مستضعف آن منطقه را ارائه کرد.

در ادامه نصراله فتحیان نیز که به همراه چندتن از معاونین دفتر مرکزی در این مراسم حضور داشتند، به بیان اهداف، ضرورت ها و دغدغه های موسسین این موسسه در خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان پرداخت.

وی همچنین با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس و خدمات کادر درمانی و پشتیبانی بهداری رزمی در هشت سال دفاع مقدس نام و خاطر شهدای بهداری را زنده نگه داشت.

در پایان آیت الله یعقوبی امام جمعه بجنورد و نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی و همچنین رئیس هیات امنای موسسه خیریه امدادگران عاشورا در این استان،پس از اشاره به ضرورت خدمت رسانی به نیازمندان جامعه به نمونه هایی از زندگی برخی بزرگان و علماء در این خصوص اشاره نمود و از تمام مردم خیّر بجنورد دعوت کرد تا با همراهی با این موسسه، در پیشبرد برنامه های آن، همت کرده و دراین کار خیر سهیم باشند.

در ادامه، حاضران در محل دفتر موسسه که توسط یکی از خیرین و بانیان تاسیس این موسسه تامین شده بود حاضر شده و ایت الله یعقوبی با قرائت آیه شریفه 61 سوره انعام ” و هو القاهر فوق عباده و یرسل علیکم حفظه …” و بیان این نکته که این بشارت این آیه، نشانگر برکات و حسنات زیاد در این راه می باشد، نسبت به بریدن روبان و افتتاح رسمی اقدام نمود.

هم چنین در بدو ورود به ساختمان به مقام شامخ چهار شهید این شهر نیز، ادای احترام شد.

مطالب مرتبط