مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا - شماره ثبت 15387
1396/06/14::13:7

حمایت از بیماران محروم تنها با یک شماره

پرداخت آسان موبایلی (USSD )،تکنولوژی است که با استفاده از شماره‌گیری یک کد در تلفن‌همراه و فشردن دکمه تماس و تنها با در اختیار داشتن یک کارت عابر بانک و رمز دومِ آن امکان انتقال وجه آسان و امن را اختیار کاربران قرار می‌دهد.

موسسه خیریه امدادگران عاشورا با دریافت کد مستقیم #135*767* این امکان را فراهم کرده است تا نیکوکاران و حامیان ، به آسانی کمک‌های نقدی خود را در هریک ازموضوعات زیر مستقیماً به حساب موسسه واریز نمایند:

1- دارو و درمان بیماران محروم
2- تأمین ارزاق مددجویان
3- ساخت درمانگاه و ساختمان خیریه
4- کفالت مالی خانواده بیماران محروم
5- مشارکت در طرح #بجایم_زیارت_کن
6- سایر کمک های انسان دوستانه

کافی است #135*767* را با تلفن همراه خود شماره گیری نموده و با فشردن دکمه تماس وارد منوی کمک به موسسه خیریه امدادگران عاشورا شوید. در گام اول برای انتخاب هر یک از موارد فوق الذکر، شماره مربوط به آن را وارد نموده و مجدداً دکمه تماس را فشار دهید. در گام دوم مبلغ مورد نظر خود را تا سقف 2میلیون ریال وارد نموده ومجدداً دکمه تماس را فشار دهید . در گام سوم شماره 16 رقمی کارت عابر بانک خود را وارد نموده و سپس دکمه تماس را فشار دهید. و در نهایت رمز دوم کارت بانکی خود را وارد نموده و باز هم دکمه تماس را فشار دهید.
به همین سادگی ، بدون مراجعه به بانک ، و بدون نیاز به دستگاه خود پرداز و حتی بدون نیاز به اینترنت می توانید کمک های خود را در موضوع دلخواه به حساب موسسه واریز نمائید.


ضمناً عدد 135 برگرفته از حروف ابجد نام مبارک حضرت زهرا (س) است.

موسسه خیریه #امدادگران_عاشورا – حامی بیماران محروم و سرطانی

کانال: https://t.me/joinchat/AAAAADwnU6Q8Cta9prmg5Q

 

 

صفحه اصلی تماس با ما خوراک مطالب وبسایت در گوگل پلاس به ما +1 دهید