مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا - شماره ثبت 15387
1394/06/25::22:45

مدیر عامل موسسه امدادگران عاشورای همدان خبرداد: ارائه خدمات به سه هزار و 342 بیمار سرطانی

مدیر عامل موسسه امدادگران عاشورای همدان خبرداد: ارائه خدمات به سه هزار و 342 بیمار سرطانی

غلامرضا حاج ولیئی گفت: تا به امروز سه هزارو 342 نفر بیمار سرطانی به این موسسه مراجعه کردند که برای آنها پرونده تشکیل شده و به آنها خدمات ارائه می شود که از این تعداد دو هزار و 864 نفر متاهل و 578 نفر مجرد می باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی موسسه امدادگران عاشورا، غلامرضا حاج ولیئی مدیرعامل موسسه امدادگران عاشورای استان همدان با حضور در جلسه شورای معاونان موسسه امدادگران عاشورا گفت: هیات امنای خیریه استان همدان از افراد شاخص این استان هستند که رئیس هیئت امنا آیت الله طه محمدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان و مهندس سامری رئیس هیئت مدیره هستند.

وی با اشاره به طراحی یک برنامه نرم افزاری در موسسه امدادگران عاشورای استان همدان افزود: براساس این طرح بیماران و نیازمندانی که به این موسسه مراجعه می کنند تفکیک و اطلاعات هر کدام جداگانه به ثبت می رسد.

حاج ولیئی به ساخت آپارتمان 20 واحدی در استان همدان اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه طول درمان بیمارانی که برای رادیوتراپی به استان همدان می آیند زیاد است بیمارانی که از لحاظ مالی در تنگنا هستند در این واحدها مستقر می شوند و کار درمانی آنها صورت می گیرد.

وی به عقد قراردادی با موسسه مهرانه زنجان اشاره کرد و افزود: طی هماهنگی های صورت گرفته با این موسسه، بیمارانی که برای رادیوتراپی به این استان اعزام می شوند رایگان پذیرش می شوند.

حاج ولیئی با اشاره به همکاری نزدیک بین پزشکان و موسسه امدادگران عاشورا استان همدان گفت: 60 پزشک به طور مستقیم با این موسسه همکاری دارند و بیمارانی که معرفی می شوند را به صورت رایگان ویزیت می کنند که از این تعداد 21 نفر متخصص و 39 نفر پزشک عمومی هستند.

مدیرعامل موسسه امدادگران استان همدان با اشاره به همکاری با شهرداری افزود: با همکاری های صورت گرفته با شهرداری همدان توانستیم بروشورهایی تحت عنوان پیشگیری از سرطان بین دانش آموزان در مدارس توزیع کنیم.

 

صفحه اصلی تماس با ما خوراک مطالب وبسایت در گوگل پلاس به ما +1 دهید