مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا - شماره ثبت 15387
1393/09/15::23:19

دكتر سيد يحي رحيم صفوي : مهمترین بخش در سرطان پیشگیری است

دکتر سید یحیی رحیم صفوی رئیس هیئت امنای موسسه خیریه امدادگران عاشورا اظهار داشت: در این مدت کوتاه که این موسسه خیریه برپا شده است با خود عهد و پیمان بسته است که از دستورات امام بزرگوار و رهبر عظیم الشان‌مان اطاعت کنیم و در راستای محرومیت زدایی و کمک به بیماران قدم برداریم. 
 
وی تصریح کرد: یکی از اصول ما شفافیت، صداقت و اعتمادآفرینی بین مردم  است از همین رو تمامی فعالیت‌های اقتصادی ما توسط نماینده وزارت اقتصاد و دارایی نظارت صورت می‌گیرد. 
 
دکتر سید یحیی رحیم صفوی ادامه داد: مردم داری یکی دیگر از اصول ماست که در این باره ما باید از این ظرفیت عظیم که  بین مردم به وجود امده  است با اعتماد آفرینی استفاده ویژه‌ای را کنیم. 
 
مشاور فرمانده معظم کل قوا با اشاره به این که فعالیت های  این موسسه خیریه غیرسیاسی است و به  هیچ حزب و گروهی وابسته نیست بیان داشت: این موسسه به خط امام و رهبری حساس است و تلاش می کنیم در این موسسه در طول 5 سال به مددجویانمان کیفیت بیشتری را ارائه دهیم از همین رو باید تعامل صمیمی با مسئولان نظام سلامت داشته باشیم زیرا ما زبان مردم در پیشگاه مسئولان هستیم. 
 
وی افزود: ما باید برای پیشبرد اهداف این مجمه خیریه ارتباط مستمری با خیرین داشته باشیم از همین رو باید گزارش دهی خوبی با این خیرین داشته باشیم. 
 
دکتر سید یحیی رحیم صفوی در ادامه به تعامل این مجمع خیریه با مراجع و ولی فقیه پرداخت و گفت: آست الله صادق لنکرانی و نوری همدانی عضوافتخاری این مجمع خیریه هستند و در برخی نقاط کشور نیز امام جمعه شهرستان ها نیز رئیس بخش‌هایی از این مجمع خیریه هستند. 
 
رئیس هیئت امنای موسسه خیریه امدادگران عاشورا افزود: مهمترین بخش در سرطان پیشگیری است ما با توسعهه افزایش اطلاعات عمومی مردم در رابطه با این بیماری باید بتوانیم علائم اولیه را تشخیص دهیم تا به موقع پزشکان وارد عمل شوند از همین رو است که باید به سمت بهداشت و پیشگیری حرکت وسیعی داشته باشیم. 
 
وی در رابطه با خدمت‌گیران امدادگران عاشورا اظهار داشت: اکثر آنان بیمار و محروم هستند و یا بیماری صعب العلاج هستند از این رو ما باید تلاش کنیم حلقه های بیماری و فقر از هم جدا شوند زیرا اگر این حلقه‌ها با هم باشند زندگی خانواده‌ها از هم می‌پاشند و هزینه‌های زیادی را بر روی جامعه می‌گذارند. 
   
دکتر سید یحیی رحیم صفوی گفت:  هزینه های اداری ما صفر است و اکثر امدادگران ما به صورت رایگان در این عرصه کار می‌کنند و همین را هم شرکت داروسازی دکتر عبیدی 200 میلیون تومان به این خیریه کمک کردند که تمامی این ها نشان از نوع‌دوستی مردمان عزیزمان است. 
 
رئیس هیئت امنای موسسه خیریه امدادگران عاشورا در پایان خاطرنشان کرد: باید خدا را بابت دینمان، ملت‌ شریفمان و رهبر گرانقدرمان شاکر باشیم زیرا ما در کشور ظرفیت‌های بالایی را در امور خیریه داریم و از این ظرفیت ها باید به درستی استفاده شود تا این ظرفیت بالای خیرین به نیازمندان جامعه متصل شود.

صفحه اصلی تماس با ما خوراک مطالب وبسایت در گوگل پلاس به ما +1 دهید