مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا - شماره ثبت 15387
1395/11/26::5:34

"به جایم زیارت کن" می تواند به یک حرکت سراسری در کشور تبدیل شود

حجت الاسلام والمسلمین حسین هاشمی شاهرودی گفت: "به جایم زیارت کن" که به ابتکار خیریه امدادگران عاشورا و همت خیرین به اجرا در آمده می تواند به یک حرکت عمومی برای بسترسازی جهت تشرف بیماران سرطانی و صعب العلاج به زیارت اماکن مقدسبیانجامد.
به گزارش خبرنگار اعزامی امدادگران عاشورا حجت الاسلام والمسلمین هاشمی از اساتید حوزه و دانشگاه که کاروان "مسافران کربلا" را همراهی می کند، در جمع زائران گفت: زیارت نیابتی در فرهنگ دینی ما جایگاه دارد و در طی سالیان متمادی انجام شده است. اما اینکه تعدادی از مردم که توانایی دارند با مشارکت خیر خود تعدادی از بیماران صعب العلاج را به نیابت از خود به سفر عتبات عالیات بفرستند شیوه خلاقانه ای است و باید برای گسترش آن همه تلاش خود را به کار گیریم.
وی در ادامه با توصیه به بیماران برای دعا کردن در حق بانیان خیر خاطرنشان کرد: امیدوارم پس از بازگشت از سفر تاثیر معنوی آن در روح و جان و رفتار و کردار ما مشهود باشد.
حجت الاسلام هاشمی با تاکید بر اینکه تعدادی از مسافران این کاروان برای اولین بار به زیارت نجف اشرف و کربلای معلی مشرف شده اند، گفت: دوستان و همراهان عزیز قدر این موقعیت را بدانند و مطمئن باشند که خداوند به آنها نظر و عنایت خاصی دارد که باید قدر ارزش و جایگاه خود را بدانند.

صفحه اصلی تماس با ما خوراک مطالب وبسایت در گوگل پلاس به ما +1 دهید